با دیدن این تصاویر خلاقانه از آدم‌برفی‌ها برای امسال ایده بگیرید

زمستان تنها سرما و یخ‌بندان نیست. دانه‌های برفی که در غروب زمستانی به‌زیبایی در آسمان می‌رقصند و در آغوش زمین ولو می‌شوند، ساخت آدم‌برفی جذاب را به ساکنان شهر نوید می‌دهند.

اگر ازجمله افرادی هستید که هر روز صبح باید خودرو خود را روشن کنید تا به سرکار بروید، احتمالا برف بزرگ‌ترین دشمن شما در این برهه از سال است؛ اما بیایید حواسمان را روی آدم‌برفی‌هایی متمرکز کنیم که می‌‎توانیم با برف‌های جمع‌شده بسازیم. به‌جرئت می‌توانیم بگوییم که بیشتر ما از ساختن و حتی تماشای ساخته‌شدن آدم‌برفی لذت می‌بریم.

در شاتر امروز قصد داریم با به‌نمایش‌گذاشتن تصاویری از آدم‌برفی‌هایی که به خلاقانه‌ترین شکل ممکن خلق شده‌اند، حس کنجکاوی و اشتیاق شما برای ساخت آدم‌برفی‌های متفاوت با اولین برف امسال را برانگیزیم.

آدم برفی

مجسمه‌سازی با برف نوعی هنر است که معمولا در دسته‌ی هنر نمایش اجرامحور در نظر گرفته می‌شود؛ زیرا بسیار شبیه مجسمه‌سازی با استفاده از یخ یا شن است که بیشتر در فضای باز انجام می‌شود و اغلب افراد آن را دیده‌اند

مقاله‌ی مرتبط:

افراد بسته به ویژگی‌های یخ از هر چیزی (از دست خالی گرفته تا بیل و ارّه) برای شکل‌دادن آن استفاده می‌کنند؛ اما موضوع امروز ما درباره‌ی مجسمه‌سازی با برف است. برای ساخت آدم‌برفی به تنها چیزی که نیاز دارید، اشتیاق و نیروی انسانی است.

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

آدم برفی

***

امیدواریم از این قسمت شاتر نیز لذت برده باشید. شما کدام آدم‌برفی را بیشتر دوست داشتید؟ امسال برای ساخت آدم‌برفی چه ایده‌ای دارید؟ آیا تصاویر این مطلب توانستند شما را متقاعد کنند که امسال به‌جای استفاده از هویج و شاخه‌های خشک، به روش دیگری آدم‌برفی خود را بسازید؟

تصاویر جذاب از پرندگان کاغذی تصاویر دیدنی از دکوراسیون‌های بی‌عیب‌ونقصی که عاشقشان خواهید شد پرتره‌های خیره‌کننده از پرندگان کمیاب و در حال انقراض حال‌وهوای زمستانی با تصاویر زیبا از برف و سرما رامبراند چگونه افکار و احساسات خود را با سلف‌پرتره‌‌هایش بیان کرد؟ منبع boredpanda
متن خبر

درباره مهندسین برتر

مجتمع فنی آموزشی مهندسین برتر با 20 سال سابقه ، با ارائه مدرک فنی و حرفه ای با کد بین المللی و انجام تعمیرات تخصصی موبایل و توزیع قطعات موبایل فعالیت دارد .

ایمیل: info@gsmbartar.com

پیوند های مفید
نماد اعتماد
آدرس

آدرس آموزشگاه : استان البرز، شهر کرج، سه راه گوهر دشت، ابتدای بلوار یادگار امام، نبش کوچه شهید جوادی، ساختمان علی طبقه اول

تلفن آموزشگاه: 34452008 (026)

واتس اپ : 09395431515 ( مشاوره رایگان )

آدرس شعبه : استان البرز، شهر کرج، خیابان دانشکده، روبروی پاساژ دانشکده، نبش کوچه گلستان 

تلفن شعبه: 32283470 (026)

واتس اپ : 09027803311 ( مشاوره رایگان )

تمامی حقوق برای سایت مهندسین برتر محفوظ می باشد.

×

مهندسین برتر

×