رویداد ارائه معکوس دیوار و جوانه در حوزه HR-Tech در دانشگاه شریف برگزار می‌شود

رویداد ارائه معکوس دیوار و جوانه در حوزه HR-Tech در دانشگاه شریف برگزار می‌شود.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

رویداد ارائه معکوس دیوار و جوانه برگزار می‌شود. در این رویداد، دیوار نیازها و چالش‌های خود را در حوزه استخدام و کاریابی برای استارتاپ‌های علاقه‌مند به همکاری ارائه می‌کند.

۱۷ آذر ۱۴۰۰، شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه جوانه و شرکت دیوار با همکاری مرکز رشد دانشگاه شریف رویداد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در HR Tech را در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌کند.

شرکت سرمایه‌گذاری جوانه، بازوی سرمایه‌گذاری هلدینگ هزاردستان، قصد دارد در این رویداد زمینه‌های همکاری استارتاپ‌ها و کارآفرینان را با شرکت دیوار معرفی کند. دیوار بزرگ‌ترین فضای کاریابی آنلاین ایران است و روزانه ۶۳۰۰ آگهی استخدام در آن منتشر می‌شود. در این رویداد، موضوعات مورد‌علاقه دیوار برای همکاری و سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها به‌صورت ارائه معکوس (Reverse Pitch) به مخاطبان و علاقه‌مندان عرضه خواهد شد.

برنامه رویداد ارائه معکوس جوانه

در ابتدای این رویداد، شهرام شاهکار، مدیر ارشد اجرایی دیوار، گزارشی از عملکرد این شرکت ارائه و درباره استراتژی‌های بلند‌مدت و رویکرد نوآوری باز در دیوار صحبت خواهد کرد. همچنین، شمیم طاهری، مدیر تحلیل داده‌های اقتصادی‌، بعد از ارائه تحلیلی از اقتصاد بازار کار ایران در دهه ۱۳۹۰، به‌خصوص در دوران پسا‌کرونا و نقش دیوار را در این بخش از اقتصاد ارائه خواهد کرد.

در‌ادامه این رویداد، پیمان کاظمی، مدیر محصول استخدام دیوار، به‌همراه شیوا شریف‌پور، طراح تجربه کاربری دیوار، با ارائه داده‌ها و گزارش‌های آماری از بخش استخدام، چالش‌های این شرکت را در قالب ارائه معکوس (Reverse Pitch) به مخاطبان ارائه خواهند کرد. بخش پایانی این رویداد هم پنلی برای گفت‌وگو درباره فرصت‌های همکاری و سرمایه‌گذاری با حضور اوژن غنی‌زاده و معاونت محصول دیوار، علی نقی‌زاده، مدیر بخش استخدام دیوار و آرین افشار، مدیر سرمایه‌گذاری جوانه برگزار می‌شود.

از مخاطبان این رویداد می‌توان به استارتاپ‌هایی اشاره کرد که در حوزه استخدام و کاریابی فعالیت می‌کنند و به جذب سرمایه نیاز دارند یا برای همکاری با دیوار پیشنهادهای مشخصی دارند. همچنین، افراد کارآفرینی که ترجیح می‌دهند استارتاپ خود را داشته باشند و گوشه چشمی هم به حوزه HR-Tech دارند، می‌توانند با شرکت در این رویداد در‌این‌باره اطلاعات بیشتری کسب کنند و با شرایط و روش‌های جذب سرمایه از جوانه آشنا شوند. در‌صورت علاقه‌، می‌توانید از‌طریق لینک زیر در این رویداد که به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود، ثبت‌نام‌ کنید.

لینک ثبت نام:

https://zaya.io/a3xel

نوآفرین صندوق پژوهش و فناوری کشور در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات خرید گیمبال از سایت دیدنگار کتاب هوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان چگونه دانش‌آموزان را در مسیر موفقیت هدایت می‌کند؟ گزارش تبلیغات در اپ‌استور مایکت در نیمه اول سال ۱۴۰۰ منتشر شد! در باغ کتاب تهران فیلم سینمایی ببینید، نوکیا هدیه بگیرید منبع رویداد جوانه
متن خبر

درباره مهندسین برتر

مجتمع فنی آموزشی مهندسین برتر با 20 سال سابقه ، با ارائه مدرک فنی و حرفه ای با کد بین المللی و انجام تعمیرات تخصصی موبایل و توزیع قطعات موبایل فعالیت دارد .

ایمیل: info@gsmbartar.com

پیوند های مفید
نماد اعتماد
آدرس

آدرس آموزشگاه : استان البرز، شهر کرج، سه راه گوهر دشت، ابتدای بلوار یادگار امام، نبش کوچه شهید جوادی، ساختمان علی طبقه اول

تلفن آموزشگاه: 34452008 (026)

واتس اپ : 09395431515 ( مشاوره رایگان )

آدرس شعبه : استان البرز، شهر کرج، خیابان دانشکده، روبروی پاساژ دانشکده، نبش کوچه گلستان 

تلفن شعبه: 32283470 (026)

واتس اپ : 09027803311 ( مشاوره رایگان )

تمامی حقوق برای سایت مهندسین برتر محفوظ می باشد.

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday